UZAY'IN PASTA ATÖLYESİ  

Uzay'ın pasta atölyesi, mutfağa ilgi duyan, lezzetin peşinde koşan, amatör ya da profesyonel olarak pastacılık ve aşçılığa giriş yapmak isteyen herkese açık atölyeler gerçekleştirme hayali ile hayata geçti. 

2012 yılında Uzay'ın üretim tesisindeki küçük atölyede başlayan pasta yapım dersleri, bugün aylık olarak düzenlenen "Temel Pastacılık Kursu"nun yanı sıra, butik pastacılık, çikolata, yaş pasta, naked cake, cupcake, ekler, ebeveyn-çocuk kursları gibi pek çok yeni workshop ile zengin bir içeriğe sahip olarak FSM mağazasında yer alan kapsamlı ve tam donanımlı Pasta & Yemek Atölyesi'nde sürmektedir.

Genel KurallarWorkshoplar ayda 1 defa düzenlenmektedir. Etkinlik tarihlerimizi ve atölyelerimizin içeriklerini takvimimizden takip edebilirsiniz. 

• Atölyemizde (kurs mutfağında) 10 adet tezgah istasyonu bulunmaktadır. Bu nedenle atölyelere katılım en fazla 10 kişi ile sınırlıdır. Her katılımcımız kendi tezgah istasyonunda çalışmaktadır.

• Atölye ve workshopların açılabilmesi için 8 kesin kayıt gerekmektedir. 

• Etkinlik öncesi, tüm katılımcılar için gerekli malzeme ve ürünler, çalışma tezgahında hazırlanır . Katılımcıların dışarıdan ek malzeme getirmesi gerekmez. 

• Derslerimiz sorumlu şef önderliğinde gerçekleşir. Ürün yapımı, önce şefin kendi tezgahında hazırlaması, ardından katılımcıların kendi tezgahlarında hazırlaması şeklinde aşamalandırılır. 

•Ders sonunda, şefin hazırladığı ürünler tüm katılımcılara ikram edilirken, katılımcılar hazırladıkları ürünleri paketleyerek götürebilirler.

Kayıt İşlemleriİletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ön kayıt oluşturmanız durumunda, atölyemizde ilgilendiğiniz ders için size bir tezgah rezerve edilir. 

Ders ücretinin havale/eft ile belirtilen hesaba yapılmasıyla birlikte, kesin kaydınız gerçekleştirilmiş olur.