UZAY DAVET & ORGANİZASYON 

Uzun yıllardır doğum günü, düğün, nişan pastalarının yanı sıra, kurumsal veya bireysel organizasyonlar için A'dan Z'ye catering hizmeti de vermekte olan deneyimli Uzay ekibi, Uzay Davet & Organizasyon çatısı altında, tüm kutlama, davet ve organizasyonlarınız için yanınızda. 

Özel pastalar, ikram ve servis hizmetiyle birlikte mekan süslemesi ve organizasyon hizmetlerini eksiksiz sunan ekip, konsept parti temalarıyla da göz kamaştıran organizasyonlara imza atıyor. 

 Temalı doğum günü partileri, tercih edeceğiniz bir mekanda ya da Uzay'ın mağazalarında organize edebileceğiniz doğum günü partileri, özel kutlamalar, söz ve nişan davetleri için hayal ettiğiniz şık ve keyifli kutlamalar Uzay ile mümkün! A'dan Z'ye Eksiksiz bir Organizasyon İçin...Uzay Davet & Organizasyon hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

T: +90 538 085 31 01NELER YAPIYORUZ?DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ


Bahçenizde bol oyuncaklı bir açık hava partisi ya da evinizde eğlenceli bir "sinema partisi"... Çocukların ya da yetişkinlerin hayalleri ne olursa olsun, gerçekleştirmek için yanınızdayız! En güzel doğum günü pastası, en tatlı ikramlıklar ve sizin yorulmadan keyfini çıkarabilmeniz için profesyonel ekibimizle yanınızdayız.


SÖZ, NİŞAN & DÜĞÜN


Hayatımızdaki en önemli dönüm noktalarından biri olan söz ve nişan kutlamalarında, aile içinde özel bir davet ya da arkadaşlarla şık bir organizasyon hayal edebilirsiniz. Uzay, hayallerinize en uygun konseptte, pastanızdan ikramlara, servisten süslemeye her adımda yanınızda...


ÖZEL TEMALI KUTLAMALAR


Uzay'ın özel dekor ve süsleme ile yarattığı "temalı partiler" düşlerin gerçek olduğu büyüleyici bir kutlama için her detayı ile düşünüldü. Birbirinden güzel tema seçeneklerimizi incelemek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.