Uzay'da Kurumsal Satış

Uzay Pastanesi'nin sizler için sunmaya devam ettiği enfes ürünleri ile kurumsal ihtiyaçlarınıza UZAY Kurumsal Satış ekibi olarak hızlı ve profesyonel çözümler ile destek oluyoruz. 

Çalışanlarınızın doğum günlerinde alacakları nefis pastalar, Bayram, Yılbaşı ya da Kandil gibi özel günlerde çalışanlarınıza ya da müşterilerinize hediye edebileceğiniz ürünler, katılacağınız fuarlarda ihtiyaç duyduğunuz ikram ürünleri, lunch box ya da firmanıza özel hazırlayacağımız hediyeler ve daha bir çok konuda Uzay Kurumsal Satış Ekibi sizinle çalışmaya hazır.

Kurumsal çözümler için:

0224 251 8149 - 0541 892 9316


Doğum Günü & Kutlama Pastaları


İşyerinizde yapacağınız kutlamaların vazgeçilmezi pastalarımız ile sizinleyiz.


Çikolata


Bayramlarda, yeni yıl ya da özel müşteri ziyaretlerinde sunabileceğiniz enfes çikolatalar...


Kandil Simidi


Kandillerde personelinize ya da müşterilerinize hediye edeceğiniz çıtır çıtır kandil simitleri.


İşte İlk Gün Hediyesi


Aranıza yeni katılan çalışma arkadaşlarınıza keyifli ve tatlı bir hoş geldin demek için hazırlayacağımız hediye paketleri.


Doğum & Yeni Bebek Hediyesi


Ekibinizden yeni anne ve baba olanlara göndereceğiniz şık ve lezzetli bebek pastaları, makaronlar ve çikolatalar unutulmaz anlara eşlik edecektir.


Ekipçe Mutfaktayız!


Uzay'ın Pasta & Yemek Atölyesi'nde ekip olarak birlikte pişireceğiniz ve keyifle yiyeceğiniz güzel bir etkinliğe ne dersiniz? Pasta ya da yemek atölyelerimizdeki seçeneklerden birini tercih edeceğiniz gibi sizin için özel bir atölye oluşturmamızı da talep edebilirsiniz.