7’DEN 70’E

Kurslarımız, kendini geliştirmek isteyen ev hanımlarına, mesleğe yeni başlayanlara, sadece mutfakta keyifli vakit geçirmek isteyen ailelere, iş arkadaşlarına, çocuklara kısacası 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

Kendi kurs programımız dışında firmaların, kulüplerin ve arkadaş gruplarının özel talepleri doğrultusunda da dersler düzenliyoruz.

Uzay Pastanesi olarak pastacılıkla ilgili olan herkese bu işin inceliklerini, kullanılan ürünleri ve teknikleri tanıtmak, öğretmek için yola çıktık.

Anneler Günü, 23 Nisan, Sevgililer Günü gibi özel günler için hazırladığımız derslerde, hep birlikte keyifle ürünlerimizi pişiriyoruz. Mutfakta harikalar yaratmak isteyen herkesi, eğlenceli derslerimize bekliyoruz.

UZAY'IN PASTA KURSU

Pasta kursumuz 2009 yılından beri Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları dışında aktif olarak hizmet veriyor. Uzay Pastanesi olarak pastacılıkla ilgili olan herkese bu işin inceliklerini, kullanılan ürünleri ve teknikleri tanıtmak, öğret için yola çıktık. Üç sezon Saygınkent şubemizin üst katında verdiğimiz derslerimize, Ekim 2012'den itibaren üretim tesisimizde devam ediyoruz. Uzay Pastanesi’nin deneyimli şeflerinin yönlendirmesiyle gerçekleştirilen dersler aylık ve günlük workshoplar olarak ayrılıyor. Hafta sonu ve hafta içi derslerinin bulunduğu mutfağımızda, tüm malzemeler hazır olarak kursiyerlerimize sunuluyor.